Vítejte na stránkách

O nás

Společnost Custom Pools s.r.o. je založena na dlouholetých zkušenostech v oboru izolatérství. Nejprve jsme začínali jako řadoví pracovníci v oblasti izolací střech, kdy jsme se učili od druhých a s postupným osvojováním činnosti jsme začali vyřizovat vlastní zakázky. S naším rostoucím zájmem o tento obor jsme se také začali věnovat sváření bazénových fólií. Vznikající podnikatelská činnost byla vedena fyzickou podnikající osobou, nicméně, se stále větší poptávkou po našich službách jsme se rozhodli založit s.r.o. K tomuto vývoji nás vedla nejen touha po růstu, ale abychom se zároveň mohli stát silnými a spolehlivými partnery pro renomované společnosti k zajištění subdodávek. Dále se zabýváme komplexním řešením realizace bazénu na klíč, kdy Vám zajistíme zakázku od výkopu až po zastřešení.

Naše služby

Čím se zabýváme

Komplexním řešením realizace bazénu na klíč
a svařování bazénových fólií.

Pro zajištění kvalitní hydroizolace zajistíme aplikaci vodotěsné fólie PVC. Fólii si zákazník volí na základě atypičnosti svého bazénu. Fólie jsou velmi tvárné, a proto lze zaizolovat bazény libovolných tvarů včetně typického, ale i oválného schodiště. Tato izolace je vhodná jak u nových výstaveb bazénů, tak i při jejich rekonstrukci a pro starší bazény různých typů, i plastových bazénů. 

Návrh

V první fázi si společně probereme Vaše individuální představy a požadavky. Při řešení bazénu na klíč Vám dle Vašich preferencí navrhneme tvar a velikost bazénu, doporučíme bazénovou technologii včetně bazénové fólie až po zastřešení.

Cenová nabídka

Po konzultaci a odsouhlasení si návrhu řešení Vám připravíme předběžnou cenovou nabídku dle dohodnuté specifikace a stanoveného objemu prací.

Realizace

V okamžiku odsouhlasení cenové nabídky Vám dodáme k prostudování smlouvu o dílo, kdy po jejím podpisu přecházíme již k samotné realizaci.

Jak práce probíhají

Celý skelet bazénu je nejprve vylepen geotextílií, která změkčuje výsledný povrch, zabraňuje menším nerovnostem a zároveň má protiplísňovou a antibakteriální úpravu. Následně se bazén osadí kotvícími lištami a pak se již pokládá a vyvařuje bazénová folie.

Naše nabídka

Bazénových folií a zastřešení

 

Kompletní nabídka bazénových folií a zastřešení

Alkorplan

Pro více informací o bazénových foliích Alkorplan a technický list klikněte zde

AVfol

Pro více informací o bazénových foliích AVfol a katalog klikněte zde

Bazénové zastřešení Alupol

Pro více informací o zastřešení Alupol a naší nabídku klikněte zde

Certifikáty

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Aktuality

Klikněte pro zobrazení skupiny na Facebooku

Bazény a střechy z PVC folie

Ukázky některých našich prací

Kontaktní údaje

+420 608 950 054
+420 733 261 661

Custom Pools s.r.o.
Hlavní 101
25207 Štěchovice
IČ: 09486836
DIČ: CZ09486836

Bankovní spojení

Zobrazit

Fio banka, a.s.
Číslo účtu: 2501868456
IBAN: CZ4120100000002501868456
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoliv dotazy

Nebo můžete použít kontaktní formulář níže